ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ!!! JOIN US NOW!

ΝΕΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΑΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ->(viewforum.php?f=5) ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ !!!

Τιμές Πελλετ 2016-2017

Τι άλλο, εκτός από τα εναλλακτικά μας καύσιμα?
Εδώ βάζουμε τιμές, εμπειρίες-απόψεις σχετικά με τα καυσιμα
stergiosbik
Πελλετοκαύστης
Has thanked: 65 times
Been thanked: 49 times
Status: Offline

Re: Τιμές Πελλετ 2016-2017

Postby stergiosbik » 27 Aug 2017, 18:06

Εγω παντως με αυτα που εχουν δει τα ματακια μας θα κρατησω μικρο καλαθι για το συγκεκριμενο.Πολυ μικρο καλαθι! ;)

obelix
Πελλετοκαύστης
Has thanked: 27 times
Been thanked: 42 times

Postby obelix » 27 Aug 2017, 21:19

Θα πάρω 4-5 σακιά να δω τι παίζει, όμως με τις προσφορές του λερου αν τις συνεχίσει και φέτος νομίζω ότι ούτε άλφα δεν θα πάω να πάρω.
Αντωνης

pelletbriketes
Νέος και ωραίος
Been thanked: 1 time

Postby pelletbriketes » 28 Aug 2017, 06:28

Συμφωνω σε ολα που λετε μονο αν δοκιμασεις ενα προιον μπορεις να εχεις προσωπικη αποψη, αλλα ειλικρινα με κατι σβαιτσχοφερ και γκολντεν το ιρελυ ειναι πολυ ανωτερο. οσο για την χωρα παραγωγης που αναφερεται σε καποιο σχολιο παραπανω εχω να πω οτι σχεδον ολα τα πελλετ βουλγαρια ,ρουμνια λιθουανια, ουκρανια κ.λ.π.εκει παραγονται. να μαθουμε στην ζωη μας να μην βιαζομαστε να υποτημαμε κατι αν δεν το εχουμε γνωρισει και εχουμε προσωπικη αποψη. το συγκεκριμενο πελλετ το φεραμε αποκλιστεικα στην αττικη μετα απο πολυ ψαξιμο δοκιμες πανω στο προιον και μεγαλο αγωνα για να κατεβει. σας ευχαριστω.

stergiosbik
Πελλετοκαύστης

Postby stergiosbik » 28 Aug 2017, 11:32

pelletbriketes wrote:Συμφωνω σε ολα που λετε μονο αν δοκιμασεις ενα προιον μπορεις να εχεις προσωπικη αποψη, αλλα ειλικρινα με κατι σβαιτσχοφερ και γκολντεν το ιρελυ ειναι πολυ ανωτερο. οσο για την χωρα παραγωγης που αναφερεται σε καποιο σχολιο παραπανω εχω να πω οτι σχεδον ολα τα πελλετ βουλγαρια ,ρουμνια λιθουανια, ουκρανια κ.λ.π.εκει παραγονται. να μαθουμε στην ζωη μας να μην βιαζομαστε να υποτημαμε κατι αν δεν το εχουμε γνωρισει και εχουμε προσωπικη αποψη. το συγκεκριμενο πελλετ το φεραμε αποκλιστεικα στην αττικη μετα απο πολυ ψαξιμο δοκιμες πανω στο προιον και μεγαλο αγωνα για να κατεβει. σας ευχαριστω.

Εσυ εχεις ξεφυγει!

pelletbriketes
Νέος και ωραίος
Been thanked: 1 time

Postby pelletbriketes » 28 Aug 2017, 15:09

stergiosbik wrote:
pelletbriketes wrote:Συμφωνω σε ολα που λετε μονο αν δοκιμασεις ενα προιον μπορεις να εχεις προσωπικη αποψη, αλλα ειλικρινα με κατι σβαιτσχοφερ και γκολντεν το ιρελυ ειναι πολυ ανωτερο. οσο για την χωρα παραγωγης που αναφερεται σε καποιο σχολιο παραπανω εχω να πω οτι σχεδον ολα τα πελλετ βουλγαρια ,ρουμνια λιθουανια, ουκρανια κ.λ.π.εκει παραγονται. να μαθουμε στην ζωη μας να μην βιαζομαστε να υποτημαμε κατι αν δεν το εχουμε γνωρισει και εχουμε προσωπικη αποψη. το συγκεκριμενο πελλετ το φεραμε αποκλιστεικα στην αττικη μετα απο πολυ ψαξιμο δοκιμες πανω στο προιον και μεγαλο αγωνα για να κατεβει. σας ευχαριστω.

Εσυ εχεις ξεφυγει!

Σε ευχαριστω για το σχολιο σου.

Χρηστος
Πελλετοκαύστης
Has thanked: 22 times
Been thanked: 118 times

Postby Χρηστος » 28 Aug 2017, 23:13

Αγαπητε pelletbriketes χωρις παρεξηγηση και χωρις να θελω να σε προσβαλω πολλοι μεσα σε αυτο το φορουμ καιμε πελλετ πανω απο 5 χρονια.
Εγω προσωπικα ειμαι υδραυλικος και φετος θα ειναι η 8η χρονια που θα ζεσταθω με πελλετ.
Οποτε μην μας παρεξηγεις αμα λεμε και καμια λαλακια για τα πελλετ.
Μαθαινουμε ακομη :mrgreen:
Πρεπει να φυλαξετε την Πιστη μας και να την στερεωσετε. Διοτι όταν επιασαμε τα αρματα, ειπαμε πρωτα υπερ πιστεως και υστερα υπερ πατριδος.
Θεοδωρος Κολοκοτρωνης

erimitis
Τρελαμένος Πελλετοκαύστης
Has thanked: 4 times
Been thanked: 70 times

Postby erimitis » 28 Aug 2017, 23:27

Χρήστο ααααα δεν ξες εσύ!!!!!!!!!!!

Στάλθηκε από το Lenovo_P1m μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εριμιτις
Πρωην τζακοκαμενος τωρα πελλετοφτιαγμενος

johnym30
Πελλετοκαύστης
Has thanked: 5 times
Been thanked: 9 times

Postby johnym30 » 04 Sep 2017, 14:22

Ξεκινήσαν και οι προσφορές!!!!! Για εμάς στην Αθήνα ότι πρέπει!!!
https://www.praktiker.gr/p/pellet-grune ... 15kg-64396

stergiosbik
Πελλετοκαύστης

Postby stergiosbik » 11 Sep 2017, 11:41

Η προσφορα που ειχε το Praktiker στο Α1 της ALFA με 250 ευρω/τονο τελος.
Προσπαθησα σημερα το πρωι να παραγγειλω αλλα με ενημερωσαν οτι δεν ισχυει η προσφορα.Δεν πειραζει.Σιγουρα θα ξαναβγαλουν προσφορα λιγο αργοτερα.

tho67
Νέος και ωραίος
Been thanked: 2 times

Postby tho67 » 12 Sep 2017, 08:14

Γιατι φαχνεστε στο Praktiker...αν εχετε κοντα σας seewοod (Για Αττική αλλαζουν οι τιμες) οι τιμες του πελλετ είναι :
ENplus A1 Class
249€/τόνος*

πελλετ-a2
ENplus A2 Class
234€/τόνος*

πελλετ α1 κλάση
A2 Class EN14961-2
219€/τόνος*

Παραδόσεις Πανελλαδικά και Δωρεάν μέχρι 30χλμ απο τα σημεία Διανομής

Return to “Pellet - Καυσόξυλα - Mπρικέτες”