ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ!!! JOIN US NOW!

ΝΕΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΑΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ->(viewforum.php?f=5) ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ !!!

Συζήτηση για την θερμανση των σπιτιών μας

Για δείξτε μας πως ζεσταίνετε το σπιτικό σας!
Ολοι οι τρόποι καλοδεχούμενοι...
fenergy
Πελλετοκαύστης
Has thanked: 68 times
Been thanked: 19 times
Status: Offline

Re: Συζήτηση για την θερμανση των σπιτιών μας

Postby fenergy » 28 Jul 2016, 13:23

cosmic wrote:
fenergy wrote:Οκ φιλε Φωτη ευχαριστω...θα το δοκιμασω φετος χωρις δοχειο και αν παει καλα θα το αφησω ετσι αλλιως του χρονου παμε για δοχειο...αληθεια,υπαρχουν λεβητες που δεν υποστηριζουν modulation?Πως το βρισκω αυτο?Εχει να κανει με το κοντρολλερ?Το συγκεκριμενο λεβητακι που θα παρω φοραει Tiemme επανω

ναι το Modulation εχει να κανει με το controller! Μην μασας τα tiemme το εχουν και έχουν και αρκετές επιλογές επιπρόσθετα. Ποιο tiemme φοράει και ποιον λέβητα πήρες ?

Τον εχω παραγγειλει Θεοδωρε και τον περιμενω...ειναι απο μια βιοτεχνια εδω θεσσαλονικη κοντα στη νεα πολιτεια...θερμικη λεγεται και ο φιλος που την εχει μου εκανε τελεια προσφορα οποτε δεν ειπα οχι..δεν γνωριζω ποιο Tiemme φοραει επανω αλλα αν θες πες μου οταν τον παραλαβω που να κοιταξω και να σου πω!

cosmic
Admin
Has thanked: 280 times
Been thanked: 207 times

Postby cosmic » 28 Jul 2016, 21:45

http://www.tiemmeelettronica.it/en/prodotto/4/137.aspx

Πάρε μια πρώτη ματιά και πές μας τι θα φοράει ο δικός σου
Άραγε θα θυμάται κάποιος τ' όνομά μας
Της ζωής μας τα εξαίσια φεγγάρια
Τα πάθη μας, τις λύπες, τα δεινά μας άραγε υπήρξαμε ποτε; Στα όνειρα μας!

fenergy
Πελλετοκαύστης
Has thanked: 68 times
Been thanked: 19 times

Postby fenergy » 29 Jul 2016, 10:30

Θεοδωρε επειδη ξερω οτι τα Tiemme τα γνωριζεις καλα κι επειδη το λεβητακι μου δεν εχει συναρμολογηθει ακομα πληρως,μπορω να πω στο παιδι που φτιαχνει το λεβητα να βαλει ο,τι θελω απο κοντρολλερ πανω αλλα και γενικα ο,τι αλλο εξαρτημα θελω οποτε αν θες πες καμια γνωμη για ποιο Tiemme να του πω να μου βαλει πανω...νομιζω κανονικα φοραει το SY100..δεν ειμαι εντελως σιγουρος αλλα κατα 95% αυτο φοραει.

Return to “Παρουσιάστε τον τρόπο θέρμανσης του σπιτιού σας”