ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ!!! JOIN US NOW!

ΝΕΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΑΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ->(viewforum.php?f=5) ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ !!!

Ευκαρία. Λέβητας πέλλετ PASQUALICCHIO

Έλα, πάρε πάρε... απ όλα έχω λέμε!
Πουλήστε δωρεάν ότι δεν θέλετε.
vega
Moderator
Has thanked: 10 times
Been thanked: 44 times
Status: Offline

Ευκαρία. Λέβητας πέλλετ PASQUALICCHIO

Postby vega » 15 Jul 2016, 11:18

Τώρα είναι η ευκαιρία.....τώρα που η θάλασσα έγινε γιαούρτι. Θα πρέπει όμως να έχουμε κουτάλι να το φάμε. :D

Η αλήθεια είναι ότι το πέλλετ έχει κατακόρυφη πτώση, λόγω της μειωμένης τιμής του πετρελάιου. Αυτό όμως δεν θα κρατήσει για πάντα.

Οπότε όποιος πιστεύει στο πέλλετ, και έχει λίγα χρήματα διαθέσιμα για να τα επενδύσει σε λέβητα πέλλετ....ιδού μια μοναδική ευκαρία.

Λέβητας πέλλετ, πυρηνόξυλου, τσόφλια αμυγδάλων, καλαμπόκι, και καυσόξυλα της κορυφαίας Ιταλικής εταιρίας PASQUALICCHIO για ένα και μοναδικό εκθεσιακό κομμάτι. Απο 3.800ευρώ της μειώμενης αρχικής τιμής [4200ευρω όταν εισηχθει το μηχανημα στην Ελλάδα] ......μόνο 2990 ευρώ με το ΦΠΑ.

Ο Λέβητας βρίσκεται καινούργιος στο κουτί του, σε αποθήκη στην θεσσαλονίκη, και αποστέλετε σε όλη την Ελλάδα.

Image

Περισσότερες πληροφορίες στο τηλ 6947 83 49 69 Δημήτρης Ράμος

Χρηστος
Πελλετοκαύστης
Has thanked: 35 times
Been thanked: 160 times

Re: Ευκαρία. Λέβητας πέλλετ PASQUALICCHIO

Postby Χρηστος » 15 Jul 2016, 19:08

Ειναι οντως λεβηταρα και η τιμη ειναι σουπερ.

Ποσα kw ειναι Δημητρη;;;
Θα το εχω κι εγω στα υποψην.
Πρεπει να φυλαξετε την Πιστη μας και να την στερεωσετε. Διοτι όταν επιασαμε τα αρματα, ειπαμε πρωτα υπερ πιστεως και υστερα υπερ πατριδος.
Θεοδωρος Κολοκοτρωνης

vega
Moderator
Has thanked: 10 times
Been thanked: 44 times

Re: Ευκαρία. Λέβητας πέλλετ PASQUALICCHIO

Postby vega » 27 Nov 2016, 12:55

Χρήστο επικοινώνησε με Κεχίδη. Είναι ίδιος σε kw ........νομίζω, με αυτόν που έχεις τοποθετήσει στο Φίλυρο.

Return to “Αγγελίες πώλησης”