ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ!!! JOIN US NOW!

ΝΕΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΑΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ->(viewforum.php?f=5) ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ !!!

eco-heating Πέλλετ

ΝΑΙ φτιαξαμε δικο μας πελλετ!!!!
NIKOLAS66
Πελλετοκαύστης
Has thanked: 61 times
Been thanked: 12 times
Status: Offline

Re:

Postby NIKOLAS66 » 08 Apr 2015, 22:25

fotisbasm wrote:Οταν ενα πελλετ δεν ειναι τοσο δυνατο ανεβάζεις τροφοδοσια για να βγαλει φλογα δυνατη ζωηρη, εγω δεν το δουλευω στο auto, το δουλευω στο χειροκινητο, και ειχα ρυθμησεις απο swai, αποδείχθηκε μετα απο 4 μερες οτι μου πεταει παρα πολυ πελλετ και μου μπουκοσε, τωρα που κατεβασα τροφοδοσια ηρθε στα ισα του, βεβαια σε 2 μερες θα το ξανα παρατηρησω και εαν χρειαστεί θα το ρυθμησω ακομα καλύτερα, σου επαναλαμβάνω οτι παιζω manual και οχι auto, ο λογος ειναι οτι θελω εγω να το κανω να δουλέψει οπως θελω εγω, θελει αρκετη πειρα. Στο δικο σου στην αρχη δουλευε το αυτο και με τον καιρο μανουαλ

Φώτη δάσκαλε με την πείρα σου και όχι με την μπύρα σου :lol: ανυπομονώ να έρθει ο Biopel line για να διδαχθώ.

erimitis
Τρελαμένος Πελλετοκαύστης
Has thanked: 4 times
Been thanked: 70 times

Postby erimitis » 08 Apr 2015, 23:48

Φωτη ενας φιλοςνεδω εχει οποπ αλλα τουβατ εχουν κανει κωλο.Αν χρειαστει με τον Τεο θα δωσουμε μια βοηθειαβστο φιλο

cosmic
Admin
Has thanked: 256 times
Been thanked: 181 times

Re:

Postby cosmic » 09 Apr 2015, 20:50

erimitis wrote:Φωτη ενας φιλοςνεδω εχει οποπ αλλα τουβατ εχουν κανει κωλο.Αν χρειαστει με τον Τεο θα δωσουμε μια βοηθειαβστο φιλο

Ρε Μήτσο, αρχισες να γραφεις όπως ακριβως βγάζεις και φωτογραφίες! .........στο περίπου δηλαδη!

:lol:
Το ύψος του ανθρώπου ξεκινάει από τα πόδια
και φτάνει μέχρι το κεφάλι.
Από εκεί και πάνω ξεκινάει το ανάστημά του.

erimitis
Τρελαμένος Πελλετοκαύστης
Has thanked: 4 times
Been thanked: 70 times

Postby erimitis » 09 Apr 2015, 23:44

Γραφω απο το ταμπλετ ρε φιλε και δεν τα μπορω αυτα αλλα τι να κανω πρεπει να παμε με την τεχνολογια.
Παντως το τραβαει ο οργανισμος σου το χεσιμο φιλε.
Τωρα ενταξει.κουφαλα ψοφας για μουχαμπετι

Return to “Το Eco-Heating.gr "εβγαλε" δικο του πελλετ !!!”